top of page

Tornem després d'un estiu intens

Després de totes les activitats realitzades durant els mesos de juliol i agost, audicions de l'escola de música, assajos amb els diferents directors que van assistir al curs de direcció musical, els actes en els quals participa la nostra societat musical durant les festes patronals i uns merescuts dies de descans, tornem amb les piles recarregades i amb l'inici del nou curs de l'escola de música. Com tots els anys estarem presents i participarem en el dia de la nostra patrona, la verge del socors. La nostra societat musical participarà en la cercavila i processó i després, a la vesprada, la nostra escola de música estarà present en la plaça de l'ermita donant informació sobre la nostra activitat a pares i alumnes interessats a matricular-se en la nostra escola de música.


I encara ens queda el nostre major repte d'enguany, l'organització de la XXV Trobada de Bandes de Música de Baix Maestrat, així com la nostra participació en les desfilades de Moros i Cristians de Peñiscola que es realitzaran el 15 i 16 de setembre. Us deixem unes fotos de les activitats que hem realitzat.


Stay Up-To-Date with New Posts

Search By Tags

bottom of page