Professors

Llenguatge Musical

Musicoterapia:

Maria del Mar Climent - mmcliment@amusicalcalig.com

Jardí i Iniciació:

Carla Monroig - cmonroig@amusicalcalig.com

Llenguatge musical: 

Alex Huguet - ahuguet@amusicalcalig.com

Lorena Ruiz - lruiz@amusicalcalig.com

Vicent Aznar - vaznar@amusicalcalig.com

Direcció de L'escola

Vicent Aznar - vaznar@amusicalcalig.com

Coordinació i Administració:

Mari Carmen Peraire - mperaire@amusicalcalig.com

964 49 29 39

C/ Rei Jaume I, 26 - Càlig

esmuca@amusicalcalig.com

Altres instruments o assignatures

Bateria:

Angela Mariscal - amariscal@amusicalcalig.com

Guitarra, Guitarra elèctrica i Ukelele: 

Quico Falomir - qfalomir@amusicalcalig.com

Baix elèctric: 

Alex Huguet - ahuguet@amusicalcalig.com

Cant: 

Clara Torres - ctorres@amusicalcalig.com