top of page

Reformes a l'ESMUCA


A l'ESMUCA apostem per una educació dinàmica i de qualitat i, el que és més important, que els alumnes aprenguen passant-ho bé i en un entorn agradable.


Aquest inici de curs hem aprofitat per a donar-li una nova cara a la nostra escola, amb colors i murals que son sinònim de lloc acollidor. Creiem què és tan important el contingut com el continent, per això la nostra ensenyança de qualitat mereix un entorn adient.


A més estem preparant una jornada de portes obertes, perquè els pares, socis o qui vulga puga veure les nostres instal·lacions "in situ", així com una sèrie d'actes promocionals de la nostra escola. Tot açò amb motiu de la festivitat de Santa Cecilia.

Esperem que us agrade tant com a nosaltres!

Stay Up-To-Date with New Posts

Search By Tags

bottom of page